Carrer Son Prim s/n
07150 Andratx - Illes Balears
iesbaltasarporcel@educaib.eu
T. 971 136 768
F. 971 136 599

Llista de Professors

Aquí trobareu la llista de tots els professors del centre IES Baltasar Porcel, així com les hores de tutories en què us podran atendre.

Us recordem que per parlar amb el tutor del vostre fill o amb un altre professor, li heu de demanar cita a través de l’agenda. En cas contrari, no podem garantir que pugueu ser atès.

PROFESSORHORA DE VISITA DE PARESCÀRRECCORREU ELECTRÒNIC
ALEMANY FONT, JOANA MARIADilluns 11:05-12:00Cap departament d'orientaciójmalemany@iesbaltasarporcel.net
ARBOS MIR, XISCADivendres 12:00-12:55Tutora 1r batx C
Cap departament d'Economia
xarbos@iesbaltasarporcel.net
ARENAS CANO, JESSICADimecres 08:55-09:50Cap departament de Matemàtiques
Coordinadora TIC
jarenas@iesbaltasarporcel.net
BALLESTER VALLORI, ANTONI MIGUELDimecres 09:50-10:45Tutor 3r ESO Baballester@iesbaltasarporcel.net
BARCELO ASCOLIES, PEREDilluns 08:55-09:50Cap departament de Dibuixpjbarcelo@iesbaltasarporcel.net
BARROSO OLIVARES, EGUZKIÑEDimecres 11:05-12:00ebarroso@iesbaltasarporcel.net
BENNÀSAR BESTARD, SÒNIADimarts 08:55-09:50sbennasar@iesbaltasarporcel.net
BLANCO FERRER, DAVIDDivendres 08:55-09:50Tutor 2n ESO Bdblanco@iesbaltasarporcel.net
CALAFAT TORRES, MARGALIDADimecres 12:00-12:55mcalafat@iesbaltasarporcel.net
CAMPOY VIVANCOS, NOELIADijous 11:05-12:00Tutora 1r batx Bncampoy@iesbaltasarporcel.net
CANO MÉNDEZ, ELISADimecres 12:00-12:55ecano@iesbaltasarporcel.net
CAPO GENOVARD, MARIADijous 12:00-12:55mcapo@iesbaltasarporcel.net
CARREÑO CANO, ONOFREDijous 08:55-09:50Cap departament de Geografia i Històriaocarreno@iesbaltasarporcel.net
CASASNOVAS BOU, ELENADijous 09:50-10:45Tutora 1r batx Aecasasnovas@iesbaltasarporcel.net
CIRER CARDONA, XAVIERDimarts 09:50-10:45Tutor 2n ESO Dxcirer@iesbaltasarporcel.net
CORRALES GONZÁLEZ, JOANA MARIADijous 09:50-10:45Cap departament de Física i Química
Coordinadora de Qualitat
jmcorrales@iesbaltasarporcel.net
CORTÈS MASCARÓ, ÀNGELA
Dijous 11:05-12:00Cap departament de Filosofiaacortes@iesbaltasarporcel.net
CORTÉS OLIVERAS, OCTAVIODivendres 09:50-10:45ocortes@iesbaltasarporcel.net
COVAS SOLER, JOAN RAMONA convenirCap d'estudisjrcovas@iesbaltasarporcel.net
DELGADO DOMÍNGUEZ, ENRIQUEDimecres 12:00-12:55Tutor 3r ESO Cedelgado@iesbaltasarporcel.net
ESCUDERO PORCEL, EVA MARÍAA convenirOrientadoraeescudero@iesbaltasarporcel.net
ESPUÑA MATAVACAS, MARTADimarts 09:50-10:45Tutora 2n ESO Cmespuna@iesbaltasarporcel.net
FERNANDEZ GARCIA, MARIA ISABELDimecres 09:50-10:45Tutora 1r ESO Amifernandez@iesbaltasarporcel.net
FORÉS GARGALLO, RICARDA convenirSecretarirfores@iesbaltasarporcel.net
FORTEZA FERRER, PEPA convenirCap d'estudis adjunt
Tutor 2n batx A
pforteza@iesbaltasarporcel.net
FRAU SUAU, MARCDimecres 09:50-10:45mfrau@iesbaltasarporcel.net
FUERTES PEREZ, ANTONIADimecres 12:00-12:55Tutora 3r ESO Aafuertes@iesbaltasarporcel.net
GARCÍA AMENGUAL, FRANCISCADijous 11:05-12:00Tutora 2n batx Bfgarcia@iesbaltasarporcel.net
GARCÍA GARCÍA, SUSANADimecres 08:55-09:50sgarcia@iesbaltasarporcel.net
GARCÍA OLIVEROS, CONCHIDijous 08:55-09:50Cap departament de Biologia i Geologia
Coordinadora de Medi Ambient
chgarcia@iesbaltasarporcel.net
GARCÍA SALOM, MANELDivendres 12:00-12:55Tutor MAP 1 (FPB)magarcia@iesbaltasarporcel.net
GARCÍA VILCHES, CARMEN
Dimarts 11:05-12:00Cap departament de Castellà
Coordinadora d'Extraescolars
cgarcia@iesbaltasarporcel.net
GÓMEZ RUIZ, MIRIANDilluns 13:10-14:05Tutora 2n ESO Amgomez@iesbaltasarporcel.net
GONZÁLEZ SOLÍS, SUSANADivendres 09:50-10:45Cap departament de Llengües Estrangeres
Coordinadora de convivència
sgonzalez@iesbaltasarporcel.net
LLINÀS CERDÀ, ANTONIDijous 09:50-10:45tllinas@iesbaltasarporcel.net
MANRIQUE GARCÍA, DAVIDDijous 11:05-12:00dmanrique@iesbaltasarporcel.net
MASCARÓ SEGUÍ, AINA MARIADimecres 11:05-12:00amascaro@iesbaltasarporcel.net
MORALES MEDINA, ELISABETDivendres 09:50-10:45emorales@iesbaltasarporcel.net
MOYÀ ALCOVER, LAURADimarts 11:05-12:00lmoya@iesbaltasarporcel.net
MULET BAUZÁ, ANA LEONORDijous 09:50-10:45amulet@iesbaltasarporcel.net
OLIVER TORELLÓ, MARIA MAGDALENADilluns 09:50-10:45Tutora MAP 2 (FPB)moliver@iesbaltasarporcel.net
PASCUAL RAMÍREZ, JOSÉ LUISDijous 09:50-10:45Tutor 1r ESO Bjlpascual@iesbaltasarporcel.net
PERICÀS NOGUERA, JAUMEDimecres 11:05-12:00Tutor 4t ESO Cjpericas@iesbaltasarporcel.net
PIZÀ OLIVER, PEP
Dimecres 09:50-10:45Coordinador de Teatreppiza@iesbaltasarporcel.net
PUJOL BOSCH, ANTONINAA convenirDirectoraapujol@iesbaltasarporcel.net
REUS SOLIVELLAS, PEREDivendres 08:55-09:50Cap departament d'Educació Físicapreus@iesbaltasarporcel.net
ROIG BAUZA, GABRIELDimecres 12:00-12:55Tutor 4t ESO B
Coordinador de Biblioteca
groig@iesbaltasarporcel.net
SANCHEZ GONZÁLEZ, SILVIADimecres 11:05-12:00ssanchez@iesbaltasarporcel.net
SEBASTIÀ MILIAN, CÈSARDilluns 11:05-12:00Cap departament de Tecnologiacsebastia@iesbaltasarporcel.net
SEGUI ALBERTI, MARGALIDA RAQUELDimarts 12:00-12:55msegui@iesbaltasarporcel.net
SEÑORANS SANTORUM, BELÉNDimarts 12:00-12:55bsenorans@iesbaltasarporcel.net
SERRA RIERA, JAUMEDimecres 11:05-12:00jserra@iesbaltasarporcel.net
SUAU PALOU, PEREDimecres 11:05-12:00psuau@iesbaltasarporcel.net
VILLALONGA BERTOS, MARÍA ISABELDimarts 08:55-09:50Tutora 2n ESO Pivillalonga@iesbaltasarporcel.net