Carrer Son Prim s/n
07150 Andratx - Illes Balears
iesbaltasarporcel@educaib.eu
T. 971 136 768
M. 639 823 420

Llista de Professors

Aquí trobareu la llista de tots els professors del centre IES Baltasar Porcel, així com les hores de tutories en què us podran atendre.

Us recordem que per parlar amb el tutor del vostre fill o amb un altre professor, li heu de demanar cita a través de l’agenda. En cas contrari, no podem garantir que pugueu ser atès.

PROFESSORHORA DE VISITA DE PARESCÀRRECCORREU ELECTRÒNIC
ALCÁNTARA GÓMEZ, JOSÉ ANTONIODilluns 11:10 - 12:05jaalcantara@iesbaltasarporcel.net
ALEGRIA LATORRE, SAMUELDilluns 08:55 - 09:50Tutor 4t ESO Csalegria@iesbaltasarporcel.net
BALLESTA PORCEL, FRANCISCORepresentat en el Consell Escolarxballesta@iesbaltasarporcel.net
BORDOY BORDOY, MARIA JOSEDimarts 08:00 - 08:55 Representat en el Consell Escolarmbordoy@iesbaltasarporcel.net
BORRALLO SÁNCHEZ, ANTONIODijous 12:05 - 13:00Tutor 3r ESO C
Representant en el Consell Escolar
aborrallo@iesbaltasarporcel.net
BUIA, CAMELIA SIMONADijous 08:55 - 09:50Tutora 1r ESO Acbuia@iesbaltasarporcel.net
BUSTAMANTE CAMACHO, AITORDimecres 09:50 - 10:45abustamante@iesbaltasarporcel.net
CABALLERO CAÑELLAS, ESPERANZADilluns 09:50 - 10:45ecaballero@iesbaltasarporcel.net
CANAVES DEL POZO, JUAN FRANCISCODijous 08:55 - 09:50jcanaves@iesbaltasarporcel.net
CARREÑO CANO, ONOFREDilluns 11:10 - 12:05Cap de departament de Geografia i històriaocarreno@iesbaltasarporcel.net
COLOM ALCOVER, FRANCESCDimecres 11:10 - 12:05fcolom@iesbaltasarporcel.net
CORTES OLIVERAS, OCTAVIODilluns 09:50 - 10:45ocortes@iesbaltasarporcel.net
COSTA MARTORELL, MARIA DEL MARDijous 09_50 - 10:45mmcosta@iesbaltasarporcel.net
DÍAZ RUIZ, NURIADilluns 11:10 - 12:05ndiaz@iesbaltasarporcel.net
DOMÍNGUEZ GIROLDI, MÍRIAMDijous 09:50 - 10:45mdominguez@iesbaltasarporcel.net
DOMÍNGUEZ SOUSA, XOANADijous 09:50 - 10:45xdominguez@iesbaltasarporcel.net
ESCUDERO PORCEL, EVA MARÍACap de departament d'Orientacióeescudero@iesbaltasarporcel.net
FERNÁNDEZ PAYERAS, DAVIDCap d'estudis adjuntdfernandez@iesbaltasarporcel.net
FIOL MARTÍ, MARIADimecres 11:10 - 12:05Cap de departament de Dibuix i Educació Plàstica i Visualmfiol@iesbaltasarporcel.net
FRADE GARAU, CARLOSDimedres 12:05 - 13:00Tutor 2n ESO Bcfrade@iesbaltasarporcel.net
FUSTER GRAU, MARIA DE LLUCDimecres 09:50 - 10:45Cap de departament de Activitats agràries (FP)
Tutora FP B
mdllfuster@iesbaltasarporcel.net
GARCÍA REDONDO, OSCARDilluns 11:10 - 12:05Cap de departament de Educació Física i Esportiva
Tutor de 1r ESO B
ogarcia@iesbaltasarporcel.net
GÓMEZ RUIZ, MIRIANDimarts 11:10 - 12:05Cap de departament de Tecnologia
Coordinadora TIC
mgomez@iesbaltasarporcel.net
GOMIS FRAU, JOSEPDijous 09:50 - 10:45Representat en el Consell Escolar
Cap de departament de Llengua Castellana i Literatura
Tutor 4t ESO B
jgomis@iesbaltasarporcel.net
GONZALEZ SOLIS, SUSANADilluns 08:55 - 09:50Agent de coeducació
Cap de departament de Llengües estrangeres
Coordinadora de convivència
Representat en el Consell Escolar
Tutora 2n ESO A
sgonzalez@iesbaltasarporcel.net
GOST DE ARRIBA, ANADimecres 11:10 - 12:05agost@iesbaltasarporcel.net
HERRERO, CAROLINACap de departament d'Orientaciócherrero@iesbaltasarporcel.net
LEDESMA VALLEJO, JACOBODimecres 12:05 - 13:00jledesma@iesbaltasarporcel.net
LLINÀS CERDÀ, ANTONIDijous 09:50 - 10:45allinas@iesbaltasarporcel.net
MANERA FERRER, MARGALIDADivendres 08:55 - 09:50Cap de departament de Matemàtiques
Tutora 3r ESO A
mmanera@iesbaltasarporcel.net
MANRIQUE GARCIA, DAVIDDimecres 11:10 - 12:05Cap de departament de Filosofia
Representat en el Consell Escolar
Tutor 2n BATX A
dmanrique@iesbaltasarporcel.net
MARCO MONTORO, JOSÉDijous 09:50 - 10:45Tutor 4t ESO Djmarco@iesbaltasarporcel.net
MARTINEZ GALLARDO, SONIADimecres 11:10 -12:05smartinez@iesbaltasarporcel.net
MARTORELL MARTORELL, VICTÒRIADimecres 12:05 - 13:00vmartorell@iesbaltasarporcel.net
MONERRIS MASCARO, MIRIAMDimecres 13:00 - 13:55Tutora 3r ESO Bmmonerris@iesbaltasarporcel.net
MONTMANY OZONAS, VICTORDivendres 11:10 - 12:05Cap de departament de Física i Químicavmontmany@iesbaltasarporcel.net
MORAGON GUILLEN, MARIA JESUSDilluns 09:50 - 10:45mjmoragon@iesbaltasarporcel.net
MORAGUES CARRILLO, TAMARADijous 09:50 - 10:45tmoragues@iesbaltasarporcel.net
MORLA RODRIGUEZ, ANGELADijous 09:50 - 10:45amorla@iesbaltasarporcel.net
ORTEGA COMINO, MARÍA TRINIDADDivendres 09:50 - 10:45Cap de departament de Biologia i Geologiatortega@iesbaltasarporcel.net
PONS BARCELO, MARIA MAGDALENACap d'estudis
Coordinadora de tutors d'un mateix curs o cicle
Membre de la comissió de convivència
mmpons@iesbaltasarporcel.net
PORCELL ALEMANY, MARIA DEL MARDivendres 12:05 - 13:00mporcell@iesbaltasarporcel.net
PUJOL ALEMANY, TONItpujol@iesbaltasarporcel.net
PUJOL BOSCH, ANTONINADirectoraapujol@iesbaltasarporcel.net
RAMIS BUSQUETS, ANTONIDimecres 13:00 - 13:55tramis@iesbaltasarporcel.net
ROIG ESPI, ROBERTODimecres 12:05 - 13:00Tutor 1r BATX Arroig@iesbaltasarporcel.net
ROSS NOVAK, JESSICA HARRIETDivendres 08:55 - 09:50jross@iesbaltasarporcel.net
SÁNCHEZ FRAU, MARIASecretàriamsanchez@iesbaltasarporcel.net
SÁNCHEZ PERTUSA, RUBÉNrsanchez@iesbaltasarporcel.net
SANSALONI FUENTES, BEGOÑADivendres 08:55 - 09:50Tutora FP Absansaloni@iesbaltasarporcel.net
SAUERSCHELL PAYERAS, INÉSDivendres 09:50 - 10:45isauerschell@iesbaltasarporcel.net
SEGUÍ SOLIVELLAS, LLUÍSDilluns 09:50 - 10:45Cap de departament de Llengua Catalana i Literaturallsegui@iesbaltasarporcel.net
SELLÉS SAVÀ, GABRIELDivendres 09:55 - 10:50Tutor 4t ESO Abselles@iesbaltasarporcel.net
SOCÍAS RAMÍREZ, MARÍAmsocias@iesbaltasarporcel.net
TABOAS VÁZQUEZ, JOSÉ ANTONIODijous 08:55 - 09:50Tutor 2n ESO Djataboas@iesbaltasarporcel.net
TORRES FERNÁNDEZ, NURIADilluns 11:10 - 12:05Tutora 2n ESO Cntorres@iesbaltasarporcel.net
VEGAS GARCÍA, LUISDimecres 12:05 - 13:00Tutor 1r ESO Clvegas@iesbaltasarporcel.net
VERGER SALOM, MARIADijous 08:55 - 09:50Tutora 2n ESO Dmverger.profe@iesbaltasarporcel.net